novaklika.cz

Výrobci

Žádný výrobce

Obchodní podmínky

Tyto všeobecné obchodní podmínky platí výhradně pro dodávky zboží objednaného prostřednictvím internetových stránek www.novaklika.cz Objednavatel objednáním zboží potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a souhlasí s nimi.

Objednávka se pro prodávajícího stává závaznou v momentě jejího potvrzení prodávajícím. Pro uskutečnění objednávky je kupující povinen vyplnit všechny potřebné údaje v registračním formuláři a jeho odesláním se zaregistrovat. Registrace je pro každého zákazníka nutná jen jednou, při další návštěvě se lze do systému přihlásit pomocí přihlašovacího jména a hesla, které si při registraci zvolíte.

Zboží je doručováno na dodací adresu uvedenou ve formuláři. Dodací adresa musí být na území ČR. Dle způsobu dopravy zvoleného v objednávce provede objednavatel platbu za zboží buďto hotově (při osobním odběru v naší prodejně) nebo dobírkou (při zaslání prostřednictvím České pošty). Vyplněním objednávkového formuláře na www.chasa.cz dává objednavatel-kupující prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivaci osobních údajů objednavatele-kupujícího a archivaci informací o vzájemném obchodním styku v souladu se zákonem č.101/2000Sb o ochraně osobních údajů.

Objednávku závazně potvrzuje prodávající na emailovou adresu uvedenou objednavatelem při registraci. Zejména se jedná o kontrolu ceny objednávaného zboží a způsobu doručení. V ceně zboží není zahrnuto dopravné.


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

OBJEDNÁVKY PO TELEFONU

604 56 80 80

pondělí - pátek
6:59 - 16:31

Hledat

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky